Hakkımızda

Kılavuz Yapı

1986 yılında başlamış olduğumuz inşaat sektöründeki iş tecrübelerimizi, 1995 yılında kurmuş olduğumuz Kılavuz Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında toplamış bulunmaktayız. Yönetimini paylaştığımız şirketimiz, ekip arkadaşlarımızla beraber, genel müteahhitlik, danışmanlık ve ticaret şirketi olarak ana faaliyet konumuz olan inşaat sektöründe yarattığı iş hacmi ve istihdam sayesinde kısa zamanda bulunduğu sektörün büyüyen, gelişen ve göz ardı edilemez yüzlerinden biri olmuştur. Standartların üzerinde kalite anlayışı, hedefleri yüksek tutma politikası, sorumluluklarını zamanında ve eksiksiz yerine getirme prensibi ile sürekli değişen ve gelişen inşaat sektöründe en yeni teknolojinin kullanımı ve verilen hizmetlerinin sürekliliğini sağlayacak en kaliteli insan gücünü istihdam etmeyi birincil koşul olarak kabul etmiştir.

Memleketimizin ve insanımızın hak ettiği güce, saygınlığa ulaşabilmesi için “Sürekli daha iyisi’ ni hedefleyen Kılavuz Yapı zaman, kaynak ve bütçe olanakları çerçevesinde işlerini yapmış olduğu kişi ve kurumların en yüksek beğenisini kazanmış ve takdirlerini toplamıştır.

Önceliklerimiz

Kılavuz Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti. Yatırım Değeri Yüksek, Modern Projeler çerçevesinde, hayatınızın her anına estetik değerler katarak satış sonrası destek sağlamaktadır.

Hızlı gelişen lokasyonlar seçiyoruz. Modern projeler tasarlıyoruz Doğru fiyat politikası uyguluyoruz. Satış sonrası destek sağlıyoruz. Proje çevresi ve doğal ortamına özen gösteriyoruz. Hayatınızın her anına estetik katıyoruz. Müşteri beklentilerini karşılıyoruz. Marka değerimizi her zaman koruyoruz. Kaliteli yapı malzemeleri seçiyoruz. Her projemizde kalite politikamızı uyguluyoruz.